Start arrow Start
Badania nad projektem mechanizmu alertów

logo_bon.jpg

EXTENSO realizuje projekt pn: „Badania nad projektem mechanizmu alertów w zewnętrznych systemach informatycznych dla firmy Extenso” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 1 Oś Priorytetowa Gospodarka Wiedzy, działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Czytaj całość...
O nas

Funkcjonujemy na rynku specjalistycznych usług informatycznych od 2007 roku. Specjalizujemy się w produkcji oprogramowania oraz systemach eLearning. Nasi stali Klienci cenią w szczególności nasze indywidualne podejście do każdego z nich. Wspieramy Klientów już na etapie planowanych przez nich przedsięwzięć informatycznych, doradzamy wybór technologii a niejednokrotnie realizujemy te zamierzenia lub bierzemy czynny udział w nadzorze nad ich wdrożeniem.

Jednocześnie wspieramy naszych Klientów organizacją szkoleń dla pracowników z zakresu narzędzi informatycznych. Zapewniamy fachową kadrę skoncentrowaną na przekazaniu wiedzy kursantom. W ramach szkoleń zapewniamy katering zarówno w formie szwedzkiego stołu jak również ciepłych dań obiadowych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 18 540 41 60. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: