Loading color scheme

Spokojnie i do celu

Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów w dostarczaniu oprogramowania dostosowanego do ich faktycznych potrzeb. Doradzamy w wyborze lub produkujemy rozwiązanie jeśli właściwego nie ma na rynku. Zawsze szukamy najlepszego i najbardziej ekonomicznego rozwiązania. Jeśli wybór padł na oprogramowanie dostępne na rynku wspieramy Klientów w całym procesie wrożenia - dostarczamy sprzęt sprawdzonych i solidnych firm, instalujemy oprogramowanie i konfigurujemy je, integrujemy nowe elementy systemu z działającymi już  w przedsiębiorstwie.

Jesteśmy miłośnikami rozwiązań IoT. Zarówno w wymiarze rozwiązań dla przemysłu i systemów Smart City jak i rozwiązań inteligentnych budynków dla odbiorców indywidualnych. Tworzymy oprogramowanie dedykowane, dostarczamy rozwiązanie Denominator do integracji urządzeń IoT. Dystrybuujemy i wdrażamy rozwiązania firmy Aqara.

Zgromadzone doświadczenie w realizacji różnorodnych przedsięwzięć IT procentuje w postaci wciąż poszerzającego się grona ekspertów dziedzinowych jakich mamy okazję pozwanać. Na stałe współpracujemy w kilkunastoma ekspertami w swoich dziedzinach posiadających wysokie stopnie naukowe dzięki czemu możemy zaoferować swoim Klientom szerokie wsparcie doradcze i szkoleniowe zarówno z tematów IT jak i innych dziedzin.

Wytworzonych aplikacji
Zadowoleni Klienci
Liczba dużych projektów

Inspiracje